Eén momentje voor een bewuste keuze…

Leuk dat je een bezoekt brengt aan Clubactivatie! Wij maken gebruik van cookies om jouw bezoek aan Clubactivatie zo gebruiksvriendelijk en persoonlijk mogelijk te maken. Met behulp van deze cookies zijn wij onder andere in staat om de site te kunnen analyseren, het gebruiksgemak te verbeteren en jou de meest relevante informatie te kunnen tonen. Omdat grip op je online privacy belangrijk is, verzoeken wij je om kort de tijd te nemen voor een bewuste keuze.

Ga voor meer informatie naar onze cookieverklaring en privacyverklaring

Mijn profiel

AZV De Waalstroom: "Met de AH Sportactie bouwen we aan iets nieuws!"


Dit is een succesverhaal uit 2017. Wil je zelf een succesverhaal toevoegen? Klik dan op de onderstaande knop:

Zelf een succesverhaal toevoegen

Inspireer andere gemeenten, bonden en sportservices met jouw mooie verhalen. Deel jouw best practices of nuttige tips!


Zwemclub De Waalstroom uit Nijmegen wil met haar aanbod zoveel mogelijk mensen plezier laten ervaren in het zwemmen. En zij schuwen er niet voor, om als daar vraag naar is, ook iets nieuws aan te bieden. En de AH Sportactie gebruiken ze nu om dat op te bouwen. Bestuurslid en trainer Tim Dodemont denkt dat het precies op het juiste tijdstip komt.

Dodemont is zelf ook triatleet, en is al vele jaren lid van De Waalstroom. "Onze club is met name gericht op wedstrijdzwemmen. Niet dat met z´n allen plezier beleven aan sporten niet het allerbelangrijkste is, maar we zijn wel prestatiegericht binnen de club. Iedereen wil wel het beste uit zichzelf halen."

Jeugdtriatlon

Vorig jaar werd de club benaderd door triatlonvereniging Cerberus uit Nijmegen. Dodemont: "Zij gaven aan dat ze het zo geweldig vinden hoe wij de jeugd trainen en vroegen ons of wij niet ook aan jeugdige triatleten zwemtraining wilden geven. Daar hebben we binnen het bestuur even over gesproken en besloten dat op te pakken. En best met succes, want vijf jeugdleden gaan beginnen. En we krijgen veel leuke reacties daarop. Maar we zouden natuurlijk graag nog wat meer jeugd willen hebben, dan wordt het nóg leuker!"

Sport die bij je past

Bestuurslid Remco Ariaens had daarvoor de oplossing: de AH Sportactie. Ariaens: "Via een mailing van de zwembond hoorden we van de AH Sportactie. En besloten we een aantal van onze jeugdtrainingen daarvoor open te stellen." Juist een bij de jeugd niet zo bekende tak van sport als triatlon kan de aandacht van de AH Sportactie voor het vinden van de sport die bij je past prima gebruiken. Dodemont: "Ik ben nu 25 jaar, en nog niet zo lang bezig met triatlon. Maar ik had het graag eerder leren kennen! Dus dat hopen we heel veel jeugdleden hier te laten zien."

NOC*NSF Sport Support

Heb je hulp nodig met het aanmaken van een activatie profiel? Of heb je vragen over het gebruik van jouw profiel? Wij helpen je graag!

Bekijk ook de veelgestelde vragen pagina. Wellicht vind je daar al een passend antwoord op jouw vraag. Kom je er echt niet uit? Stel jouw vraag dan via de contactpagina!